پارسي نامه
مجله الکترونيکي اعضاي پارسي بلاگ
مطالب اين مجله توسط دبيران منتخب از بين وبلاگ نويسان پارسی بلاگ، برگزيده مي شود

  ترس و لرز بر حسن روحاني مستولي شد!
با توضيحات فوق، به شروط چهارگانه ترامپ نگاهي مي اندازيم، تا به سختي راهي که حسنا روحاني با بي تدبيري و نفاق، در برابر ملت ايران قرار داده، پي ببريم. ترامپ در باره شروط چهارگانه خود مي گويد: «هر طرح قانوني که من درباره برجام امضا مي‌کنم بايستي شامل چهار مولفه باشد
  گزارشي در حد و قواره مجلس
از نمايندگان مجلس شوراي اسلامي بايد پرسيد که آنها بدنبال چه گزارشاتي هستند که توضيحات مدعوين را "گزارشهاي سطحي" مي دانند؟! به نظر حقير سطح برخي از نمايندگان مجلس شوراي اسلامي، با تراز نظام اسلامي فاصله دارد که در ذيل به برخي از آنها اشاره مي شود.
  افزايش طلاق،
آموزش مسائل همسرداري فقط مسائل جنسي آن نيست که آموزش آن در مقاطع تحصيلي نهم تا دوازدهم باعث ناهنجاري هاي ديگري شود، تأکيد کرد: جدي نگرفتن آموزش صحيح مهارت هاي همسرداري در مدرسه و غفلت از آموزش « همسرگزيني» در دانشگاه ؛ پيامد هاي اينچنيني دارد.
  سس ِکيوي
كيوي را با چه چيزي بايد بخوريم؟! نمك يا نمك‌سبز گلپر يا شكر؟! آيا مي‌توان با شير آميخت؟! مثل شيرموز و شيرخرما و شيرهويج؟! با گلپر و نمك خوشمزه به نظر آمد براي من البته نه بچه‌ها من اين سس را برگزيدم سؤال اما باقي؛ مسئول طراحي و تأمين بهداشت و سلامتي غذاهاي جديد در كشور ما كدام نهاد علمي‌ست؟!
  خروش ملت ايران عليه مشتي اغتشاشگران
هيچ تجربه و محکي راستگو تر از تجربيات تاريخي و محک سرنوشت بر انساان و چه بسا ملتي نيست. تجريه تاريخي انقلاب اسلامي ما براي دوستان و همراهان ملت ايران سراسر سرافرازي، بصيرت افزايي، اقتدار است و براي دشمنان نظام جمهوري اسلامي مملو از شکست،و ذلت است.
By: ParsiBlog.com ® Team © 2003